Sadaļas:
 
"I.Paturskas Ģimenes Veselības Centrs"
Burtnieku 36a, Rīgā, LV-1084
Reģ.nr. 40003675996
tālr. 67817527
mob. 28452835

Darba laiks: darba dienās no 09:00 līdz 19:00

Centra partneri:

Mēs esam par laimīgu un veselīgu ģimeni !
 
Uzsākam vakcināciju pret gripa
No šī gada Latvijā tiek piedāvāta jauna četrekvivalentu vakcīna pret sezonālo gripu (ražota Francijā). Vakcīna veido imunitāti pret 4 gripas vīrusu tipiem (satur 2 A un 2 B tipus). Eiropā gripas vīruss katru gadu izraisa: 22 miljonus smagu saslimšanu gadījumu. Par nāves gadījumiem nerakstīsim, lai speciali nebadināt. Gripas vakcinācija par 90% samazina ne tikai inficēšanās iespējamību un vīrusu pārnēsāšanu, bet arī gripas izraisītu komplikāciju un mirstības iespēju. Vakcinācija īpaši ieteicama: • cilvēkiem, kuri sasniegusi 60 gadu vecumu; • cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām • cilvēkiem ar cukura diabētu • personām, kurām ir saskare ar daudziem cilvēkiem. Piemērām medicīnas darbiniekiem, skolotājiem, audzinātajiem, pārdevējiem, darbiniekiem strādājošiem ar klientiem. • Pretgripas vakcinācija ir ieteicama arī visiem tiem, kas negrib slimot ar gripu vai nevar to atļauties (sportisti, biznesmeni un citi).
 
 
Speciāls piedāvājums rudenī
Šajā aukstajā un lietainā laikā palutiniet sevi ar Sauli! Masāža Saules šļakatas - Dzintaraterapija 22 Eiro, 30 Eiro vietā. Piedāvājums ir spēkā līdz 18.novembrīm.
Dzintara ķermeņa masāža ļauj veikt ķermeņa tīrīšanu, noņem organisma nervu un elektrostatisko spriedzi, attīra, atjauno, reģenerē un padara ādu elastīgu, harmonizē pašsajūtu, uzlabo miegu, paaugstina dzimumdziņu. Dzintars palīdz sakārtot domas un atrast pareizās atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Dzintars sasilda ķermeni un atgriež emocionālo harmoniju. Procedūra bagātina šūnas ar skābekli un izvada toksīnus, kā arī aizkavē ādas un ķermeņa novecošanās procesus.
Procedūras ilgums 60 min. Masāžu veic mūsu centra speciālists - ārsts kineziologs Aleksejs Šaverins