Sadaļas:
 
"I.Paturskas Ģimenes Veselības Centrs"
Burtnieku 36a, Rīgā, LV-1084
Reģ.nr. 40003675996
tālr. 67817527
mob. 28452835

Darba laiks: darba dienās no 09:00 līdz 19:00

Centra partneri:

Mēs esam par laimīgu un veselīgu ģimeni !
 

Jaunumi

Back
5.10.2015
Bērnu un pusaudžu masāža
Bērnu un pusaudžu masāža, kas koriģē stāju + ārstnieciskās fizkultūras vingrojumu kompleksa piemeklēšana!
• Skolas vecuma bērniem stājas problēmas kļūst arvien izteiktākas. Mugurkaula deformāciju vai skoliozi veicina bērna mazkustīgais dzīvesveids. Diemžēl mūsdienās skolās ne vienmēr pievērš uzmanību bērnu aktivitātēm. Tāpēc vertebrologi skolas vecuma bērniem, kuriem ir skolioze, uzstājīgi rekomendē masāžu stājas ārstēšanai un koriģēšanai.
• Bērnu masāža skoliozes gadījumā, kad paralēli tiek apmeklētas ārstnieciskās fizkultūras nodarbības, var sniegt apbrīnojamus rezultātus. Bez šaubām, pēdu velves izmaiņas arī liecina par masāžas kursa nepieciešamību, ņemot vērā to, ka bez ārstēšanās ar vecumu izmaiņas kļūst intensīvākas.
• Bērna augšanas un attīstības procesa laikā bērns tiek pakļauts daudziem negatīviem faktoriem. Stājas izmaiņas vai mugurkaula deformācija šajā vecumā ir izplatītas. 10-14 gadu vecumā muguras masāžu tās deformācijas gadījumā nepieciešams veikt ne retāk kā 2 reizes gadā.
• Tā nodrošina optimālus nosacījumus skeleta attīstībai un stimulē imunitāti. Bērnu masāža stājas problēmu gadījumā tiek īpaši ieteikta, ja ir novērota skolioze un pēdu velves izmaiņas (plakanā pēda). Ja netiek veiktas nepieciešamās darbības, tad ar laiku situācija tikai pasliktināsies. Savukārt, ja masāža stājas problēmu gadījumā tiek veikta regulāri, vecāki noteikti pamanīs uzlabojumus, kā arī uzlabosies bērna vispārējais stāvoklis.
• Masāža paaugstina izturību, uzlabo atmiņu un darba spējas. Vispārēji nostiprinoša masāža šajā vecumā labvēlīgi ietekmē bērna pretestību pret vīrusiem un baktēriju infekcijām.