Sadaļas:
 
"I.Paturskas Ģimenes Veselības Centrs"
Saharova 3a, Rīgā, LV-1082
Reģ.nr. 40003675996
tālr. 67817527
mob. 28452835

Darba laiks: darba dienās no 09:00 līdz 19:00

Centra partneri:

Mēs esam par laimīgu un veselīgu ģimeni !
 

Sīkdatņu politika

Izmantojot mūsu vietni http://irena.smartmedical.eu (turpmāk - Vietne), jūs piekrītat šai Sīkdatņu politikai un piekrītat jūsu personas datu vākšanai, saglabāšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Neizmantojiet Vietni, ja jūs nepieņemat šo politiku.

Vietni pārvalda SIA “I.Paturskas ģimenes veselibas centrs" (reģ.nr. 40003675996; adrese: Rīga, Burtnieku iela 36A, Rīga, LV-1084).

Šī Privātuma politika pamatojas uz Vispārējo datu aizsardzības regulu (2016/679) un E-privātuma direktīvu (2002/58/EK).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem lietotājiem un uzlabotu jūsu pieredzi. Jūs varat izvēlēties iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai nepieņemtu sīkdatnes vai brīdinātu jūs, kad sīkdatnes tiek sūtītas. Ja jūs to darāt, ņemiet vērā, ka dažas Vietnes daļas var nedarboties pareizi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek lejupielādētas jūsu ierīcē no vietnēm, kuras jūs apmeklējat, un kas ļauj vietnei atpazīt jūsu ierīci. Katra pārlūkprogramma glabā tās atsevišķi, un tie satur informāciju par to, kā jūs izmantojat vietni. Katras nākamās vizītes laikā sīkdatnes tiek sūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • lai nodrošinātu, ka Vietnes saturs tiek parādīts jums un jūsu datoram visefektīvākajā veidā;
  • lai iegūtu apkopotu informāciju par to, kas skatās Vietni un kuras sadaļas un funkcijas šiem ir visvairāk ieinteresētas;
  • lai novērstu krāpniecisku darbību un uzlabotu drošību;
  • lai ievērotu juridiskās un normatīvās prasības.

Kādus sīkdatņu veidus mēs izmantojam?

Sesiju sīkdatnes: sīkdatnes, kas ļauj mums saistīt jūsu darbības tikai pārlūkprogrammas sesijas laikā (jūsu atsevišķas vizītes Vietnē).

Google Analytics sīkdatnes: izmantojot tās, Google sniedz statistisko analīzi, kas palīdz mums saprast, kā lietotāji izmanto Vietni. Šīs sīkdatnes savāc informāciju anonīmā formā. Google Analytics apkopotās informācijas piemēri: vietnes apmeklētāju skaits, valstis un vietas, no kurām apmeklētāji ir ieradušies uz vietni, cik laika katrs apmeklētājs iztērējis vietnē, apmeklētāja pārlūkprogrammas veids un apmeklētās lapas.

Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, ja vēlaties, neietekmējot jūsu pieredzi. Lai saņemtu plašāku informāciju par Google Analytics, tostarp par to, kā varat pārvaldīt jūsu iestatījumus un atteikties no šīs funkcionalitātes, lūdzu, lasiet Google politiku "Kā Google izmanto informāciju no vietnēm un lietotnēm, kas lieto mūsu pakalpojumus" un Google Analytics Palīdzība: Jūsu datu aizsardzība.

Uzziniet vairāk par to, kas ir sīkdatnes, to veidiem un pārvaldību vietnē All About Cookies.

Kā mainīt sīkdatņu iestatījumus?

Ja jūs vairs nevēlaties, lai jūsu pārlūkprogramma saglabātu sīkdatnes vai kādus konkrētus sīkdatņu veidus, vai arī ja vēlaties dzēst iepriekš saglabātās sīkdatnes vai mainīt citus iestatījumus, lielākā daļa mūsdienu pārlūkprogrammu ļaus dzēst sīkdatnes, bloķēt sīkdatnes vai izvēlēties, kādas sīkdatnes tiks glabātas nākotnē.

Pārlūkojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai uzzinātu, kā to izdarīt. Vai arī skatiet detalizētu informāciju par sīkdatņu pārvaldību populārākajās pārlūkprogrammās:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes, iespējams, ka jūs nevarēsiet piekļūt visai Vietnei vai tās daļām.